Lider Üretici

Isparta’nın lider kapı üreticisi

Hakkımızda

Peksan Kapı; temellerini 1972 yılında Isparta’da atmış olup inşaat sektörüne kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ahşap kapı üretimi yapmaktadır. Firmamız 1995 yılından bu yana Isparta Organize Sanayi Bölgesi’nde 10.000 m2 kapalı olmak üzere toplam 50.000 m2 alanda yüksek kalitede üretim gerçekleştirmektedir.

Üretim yaptığımız ahşap kapı çeşitleri arasında Ahşap Kaplamalı Kapı, CNC İşlemeli Lake Kapı, Laminant Kaplamalı Kapı, Melamin Kaplamalı Kapı, PVC Kaplamalı Membran Kapı, Panel Kapı modelleri yer almakta ve yıllık yaklaşık 40.000 takım kapı üretimi yapılmaktadır. Ayrıca AR-GE çalışmaları ile sürekli ürün ve üretim teknolojisi geliştiren firmamız estetik ürünlerin yanı sıra yenilikçi çözümlerde sunmaktadır.

Çevreci bir yapıya sahip olan firmamız geri dönüşüm konusunda oldukça hassas bir yapıya sahip olmakla birlikte atık malzemelerin ısı enerjisine dönüştürülmesiyle ülkemizdeki enerji tasarrufuna yönelik çalışmalara katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

“Ürün portföyümüze yeni, sağlam ve estetik ürünler ekleyip Türkiye’nin her noktasına hizmet vermenin yanı sıra, ihracat ile ülke ekonomisine katkı sağlamayı en büyük hedefimiz haline getirdik.

Top