Peksan Kapı
İstanbul Cad. Modernevler Mevkii Elif Apt. No:100/B ISPARTA.

Hakkımızda

PEKSAN Orman Ürünleri, temellerini 1972 yılında Isparta’da ahşap kapı ve pencere imalatıyla atmıştır. Firmamız 1995 yılından günümüze Peksan Kapı markası ile Isparta Organize Sanayi Bölgesi’nde 10.000 m² kapalı olmak üzere 50.000 m² fabrika alanıyla yıllık 30.000 takım kapı üretimi yapmaktadır.

Peksan Kapı kurulduğu günden bu yana tasarım ve üretim aşamalarının tamamında; kalite, sağlık, çevre ve estetik ilkelerine bağlı kalarak üretim yapmayı hedef olarak belirlemiştir.

Ürün çeşitlendirme ve geliştirme çalışmalarını sürdüren firmamız müşteri taleplerini karşılamanın ötesinde, müşterilerine ahşap kapı alanında yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Firmamız iş ortamlarımızda güvenliği ön planda tutarak, çalışanlarımıza güvenli bir çalışma ortamı sağlamanın yanında çevreye ve doğaya azami hassasiyet göstermektedir.

Ürün portföyümüze yeni, sağlam ve estetik ürünler ekleyip Türkiye’nin her noktasına hizmet vermenin yanı sıra, ihracat ile ülke ekonomisine katkı sağlamayı en büyük hedefimiz haline getirdik.